TIPS VOOR GRATIS UITJES MET KINDEREN IN EN OM HAARLEM NOORD



Speeltuinen in Noord met leuke speeltoestellen:

Speeltuin Hof van Eden, in het Vondelkwartier Muiderslotweg 222A,www.wijkgebouwhofvaneden.nl

Speeltuin de Trekpleister, Constantijn Huygensstraat, www.detrekpleister.nl, in het Vondelkwartier.

Speeltuin DVS , bij Dietsveld, Clovisstraat 56, www.speeltuin-dvs.nl

Speeltuin Delftwijk, in Delftwijk dus, Arthur van Schendelplantsoen 1,www.speeltuindelftwijk.web.com

Speeltuin Zaanenoord,  in de Indischebuurt Zuid, Obistraat 97       www.speeltuin-zaanenoord.nl

Speeltuin Elba, Lucas Meijerstraat 29, in de Transvaalbuurt,www.speeltuinelba.nl

Speeltuin Burcht ter Cleeff, Van Dordtstraat 40, www.burchttercleeff.nl in de Bomenbuurt, bij Kleverlaan.

Natuurspeeltuin in het volkstuinpark ZWN, in het Van der Aartsportpark, overdag open voor bezoekers. Ook leuk om rond te wandelen daar, natuurhoeken en je kunt paarden enzo zien.

Via hun websites meer informatie over de speeltuin, de openingstijden en de activiteiten .

Genieten in het groen en de natuur: picknicken , spelen, ontspannen:

de Stadskweektuin aan de Kleverlaan, met haar vele mogelijkheden, prachtige tuin, natuur-speelplek, natuurpad, dieren, kabouterpad, tropische kas, kweekcafe enz. Elke dag overdag open.

-DeHekslootpolder met 2 wandelpaden, en vogel-uitzichtplek,bereikbaar vanaf de Slaperdijk, Vondelweg of Spaarndamseweg. Het Spaarne is vlakbij en mooi dorpje Spaarndam ook.

Bosbeek, echt bos in Santpoort-Noord bij de Wustelaan, met achterin picknickveld en kinderbadje. Boom met rondom kabouters, zoek maar! Ernaast draait molen de Zandhaas, waar je in kan, als de winkel daar open is. Even verder op de Wustelaan:uitspanning Bosbeeck voor een drankje of ijsje.

Schoterbos/Noordersportpark, bij de Jan Gijzenvaart en achter de Planetenlaan. Een veelzijdig park met kinderboerderij Schoterhoeve, Artisklas met speciale dieren, picknickplekken, fitness-apparaten enzovoort. Dit park wordt nu verbeterd, dus diverse werkzaamheden daar, maar wel open.

Recreatie-Boerderij Zorgvrij in het Spaarnewoudegebied, ten noorden van Spaarndam, met terras, natuur- speeltuin, allerlei dieren, stallen, activiteiten, speelbos, water enzovoort en rondom wandelen.

Naar de duinen en het strand: *Duin en Kruidberg bij Santpoort -Zuid(onderweg zicht op kasteelruine van Brederode!), *Kennemerduinen :met zwemplassen: Het Wed, Oosterplas en leuk bezoekerscentrum bij Het Wed/ingang Zeeweg. In de Kennemerduinen ook een vogelmeer, en Parnassia bij het strand *Kraantje Lek ( met speelberg, speeltuin en herberg)

Verder: kleinschalige gratis festivals met een kinderprogramma in deze regio, zie de media en internet

Goedkoop en leuk om met kinderen heen te gaan:

Stuif-Stuif! Let op:20-31 aug.2018 Veelzijdig kinder-feest met allerlei activiteiten binnen en buiten bij DOCK-wijkcentrum de Ringvaart, Floris van Adrichemlaan in Schalkwijk, van 20-31 augustus www.stuifstuif.nl

 

 

Monkeytown: een grote binnen-speeltuin bij de Westergracht, horen we goede berichten over.

Santpoortse Feestweek 28 juli-5 augustus, ook kinderactiviteiten, agrarische dag en kermis www.dorpsfeest-santpoort.nl/evenementen.

Heb je meer tipsvoor een volgend overzicht, meldt ze : Marcel Smeenk, DOCK email:msmeenk@dock.nl

Dit is een DOCK –Noord –zomerproduct 2018